Чайні практики.

з 2009 року ми навчили понад 300 бартендерів

Загальний опис курсу

Чому в звичайних магазинах немає справжнього чаю? Що таке китайська чайна церемонія, або чому не можна просто залити чай окропом? Який напій вважається найсильнішим із легальних енергетиків? Відповіді на ці, та багато інших питань, практикуми із дегустаціями елітних сортів чаю, авторські рецепти популярних чайних напоїв та багато іншої цікавої та корисної інформації Ви отримаєте на коли відвідаєте цей курс.

Основні теми

  • - Види чаїв
  • - Способи заварювання
  • - Культура споживання напою
  • - Посуд подачі

Термін навчання та розклад

календар

2 дні
будні

Ми пропонуємо:

проектор

Демонстрація відео та слайдів на проекторі

алкоголь

Велика кількість дегустаційного матеріалу

професійне обладнання

Робота на професійному обладнані

диплом

Сертифікат про завершення курсів

Наступний курс:

дата визначається

обирай Курс

Напої світу
Must have для початківців

Це базовий 7-ми денний курс для барменів, що охоплє як теорію, так і практику. По закінченні курсу Ви навчитесь: розбиратись у алкоголі , правильно читати етикетки, розрізняти особливості смаків напоїв, отримаєте знання тонкостей подачі напоїв.


Детальніше про курс

бариста :
від зернятка до горнятка

Це 4-х денні курси бариста, які познайомлять Вас з захоплюючим світом кави. Даний курс передбачає ознайомлення з теорією та багато практичної роботи. Ви дізнаєтесь шлях кавового зерна до горнятка, усі секрети приготування кави не тільки методом еспресо, але й іншими, альтернативними, методами приготування. Оволодієте навичками приготування еспресо та емульгування молока.


Детальніше про курс

Міксологія :
про все, що необхідно для створення смачних коктейлів

Цей блок курсів для барменів є насичений інтенсивної роботою та здобуттям практичних навичків. Може бути як логічним продовженням базового курсу "Напої світу", так і самостійним курсом-інтенсивом для тих хто хоче навчитись готувати коктейлі. Навіть якщо Ви не плануєте працювати барменом, ваші нові вміння дуже оцінять Ваші друзі!


Детальніше про курс

Чайні практики:
Курс який відкриє для вас чайний всесвіт

Сьогодні чаю не прийнято приділяти багато уваги. Зазвичай, приготування чаю зводиться до тривіального заливання чаю окропом, не рідко, безпосередньо прямо у горнятку. І даремно, адже з покон віків цей напій високо шанувався у різних народів світу: Європі, Японії, Китаї, тощо. Направду, чай має не тільки приємний смак, аде й безліч корисних властивостей. А скільки різновидів чаю існує у світі! Пізнайте всі тонкощі та примудрості чаювання на нашому чайному курсі.


Детальніше про курс

Наші партнери

Щоденні фотозвіти та останні новини: