Міксологія.

з 2009 року ми навчили понад 300 бартендерів

Головна > Курси барменів : "Міксологія"

Загальний опис курсу

Ці 4-х денні курси міксології посвящають у таємниці приготування коктейлів. На курсі Ви познайомитесь з цілим арсеналом інструментів для того, аби зі звичайних продуктів та напоїв створити яскравий, цікавий та неповторний напій. Ви будете нарізати, наливати, міксувати, шейкувати, подавати та ще багато всього того, що має вміти робити бармен за стійкою. Кращі міксологи Львова продемонструють свої навички роботи для Вас на своїх авторських майстер-класах, та пояснять що важливо, на що треба звертати особливу увагу, поділяться "фішками". Вас чекає цікавий та насичений курс від практикуючих барменів, інтенсивна робота над своїми навичками та знайомство з безліччю коктейлів. Курс добре доповнює наш базовий курс "Напої світу", але його можна пройти і без базового курсу. .

Програма курсу:

  • - Барне приладдя (стаціонарне, дрібне)
  • - Організація роботи (підготовка бару до роботи, заготовки, мікси, сиропи, фреші)
  • - Види барного та коктейльного посуду
  • - Вправи та техніка роботи з барним інвентарем
  • - Вправи та техніка наливу, міксінг, шейк
  • - Вивчення коктейльної класики
  • - Базові співвідношення компонентів коктейлю
  • - Методи приготування коктейлів
  • - Презентація 30 актуальних коктейлів
  • - Практика приготування коктейлів

Термін навчання та розклад

календар

4 дні
пн-сб 10.00-17.00

Ми пропонуємо:

проектор

Демонстрація відео та слайдів на проекторі

алкоголь

Практика у приготуванні алкогольних коктейлів

професійне обладнання

Робота на професійному обладнані

диплом

Сертифікат про завершення курсів

Наступний курс:

15-18 жовтня 2018року

обирай Курс

Напої світу
Must have для початківців

Це базовий 7-ми денний курс для барменів, що охоплє як теорію, так і практику. По закінченні курсу Ви навчитесь: розбиратись у алкоголі , правильно читати етикетки, розрізняти особливості смаків напоїв, отримаєте знання тонкостей подачі напоїв.


Детальніше про курс

бариста :
від зернятка до горнятка

Це 4-х денні курси бариста, які познайомлять Вас з захоплюючим світом кави. Даний курс передбачає ознайомлення з теорією та багато практичної роботи. Ви дізнаєтесь шлях кавового зерна до горнятка, усі секрети приготування кави не тільки методом еспресо, але й іншими, альтернативними, методами приготування. Оволодієте навичками приготування еспресо та емульгування молока.


Детальніше про курс

Міксологія :
про все, що необхідно для створення смачних коктейлів

Цей блок курсів для барменів є насичений інтенсивної роботою та здобуттям практичних навичків. Може бути як логічним продовженням базового курсу "Напої світу", так і самостійним курсом-інтенсивом для тих хто хоче навчитись готувати коктейлі. Навіть якщо Ви не плануєте працювати барменом, ваші нові вміння дуже оцінять Ваші друзі!


Детальніше про курс

Чайні практики:
Курс який відкриє для вас чайний всесвіт

Сьогодні чаю не прийнято приділяти багато уваги. Зазвичай, приготування чаю зводиться до тривіального заливання чаю окропом, не рідко, безпосередньо прямо у горнятку. І даремно, адже з покон віків цей напій високо шанувався у різних народів світу: Європі, Японії, Китаї, тощо. Направду, чай має не тільки приємний смак, аде й безліч корисних властивостей. А скільки різновидів чаю існує у світі! Пізнайте всі тонкощі та примудрості чаювання на нашому чайному курсі.


Детальніше про курс

Наші партнери