Напої світу.

з 2009 року ми навчили понад 300 бартендерів

Головна > Курси барменів : "Напої світу"

Загальний опис курсу

Курс "Напої світу" - це must have для людей, які планують пов'язати свою професійну діяльність з реалізацією алкогольних напоїв, серед яких: бармени, бартендери, менеджери з продажу алкоголю, менеджери ресторанів, барів та просто ті, хто хоче розбиратись у алкоголі. Курс дає повне розуміння різновидів алкоголю, важливі особливості та нюанси кожної алкогольної групи. Ви навчитесь правильно читати етикетки алкогольних напоїв та робити оптимальний вибір. Окрім цього, курс також вчить давати оцінку смаковим якостям напоїв, правильно розуміти смаки. Якщо Ви не розумієте різниці між blended та single malt віскі, то ласкаво просимо до нас! Ці курси барменів Вам точно стануть в нагоді:)

Основні теми

  • - Слабоалкогольні напої
  • - Вина
  • - Міцна група

Термін навчання та розклад

календар

7 днів
пн-сб 10.00-17.00

Ми пропонуємо:

проектор

Демонстрація відео та слайдів на проекторі

алкоголь

Взірці декількох видів алкоголю по кожній темі

професійне обладнання

Робота на професійному обладнані

диплом

Сертифікат про завершення курсів

Наступний курс стартує:

15 квітня 2018року

обирай Курс

Напої світу
Must have для початківців

Це базовий 7-ми денний курс для барменів, що охоплє як теорію, так і практику. По закінченні курсу Ви навчитесь: розбиратись у алкоголі , правильно читати етикетки, розрізняти особливості смаків напоїв, отримаєте знання тонкостей подачі напоїв.


Детальніше про курс

бариста :
від зернятка до горнятка

Це 4-х денні курси бариста, які познайомлять Вас з захоплюючим світом кави. Даний курс передбачає ознайомлення з теорією та багато практичної роботи. Ви дізнаєтесь шлях кавового зерна до горнятка, усі секрети приготування кави не тільки методом еспресо, але й іншими, альтернативними, методами приготування. Оволодієте навичками приготування еспресо та емульгування молока.


Детальніше про курс

індивідуальне навчання :
для власників бізнесу або тих, хто тільки планує його запускати

Індивідуальна програма розробляється під Замовника. Її теми, зміст та тривалість залежать, безпосередньо, від Ваших потреб. Цей курс ідеально підходить для власників бізнесу, які хочуть отримати консультації, краще розуміти процеси, що відбуваються у середині бізнесу, та прагнуть до оптимізації та покращення, або для підприємців, які тільки планують запускати свій бізнес.


Детальніше про курс

Чайні практики:
Курс який відкриє для вас чайний всесвіт

Сьогодні чаю не прийнято приділяти багато уваги. Зазвичай, приготування чаю зводиться до тривіального заливання чаю окропом, не рідко, безпосередньо прямо у горнятку. І даремно, адже з покон віків цей напій високо шанувався у різних народів світу: Європі, Японії, Китаї, тощо. Направду, чай має не тільки приємний смак, аде й безліч корисних властивостей. А скільки різновидів чаю існує у світі! Пізнайте всі тонкощі та примудрості чаювання на нашому чайному курсі.


Детальніше про курс

Наші партнери

Щоденні фотозвіти та останні новини: