Напої світу.

з 2009 року ми навчили понад 300 бартендерів

Головна > Курси барменів : "Напої світу"

Загальний опис курсу

Курс "Напої світу" - це must have для людей, які планують пов'язати свою професійну діяльність з реалізацією алкогольних напоїв, серед яких: бармени, бартендери, менеджери з продажу алкоголю, менеджери ресторанів, барів та просто ті, хто хоче розбиратись у алкоголі. Курс дає повне розуміння різновидів алкоголю, важливі особливості та нюанси кожної алкогольної групи. Ви навчитесь правильно читати етикетки алкогольних напоїв та робити оптимальний вибір. Окрім цього, курс також вчить давати оцінку смаковим якостям напоїв, правильно розуміти смаки. Якщо Ви не розумієте різниці між blended та single malt віскі, то ласкаво просимо до нас! Ці курси барменів Вам точно стануть в нагоді:)

Програма

 • - Загальні поняття про напої світу
 • Культура споживання напоїв (Оцінка якості та категорії напоїв, читання етикетки, візуальне та дегустаційне, правильна подача, супровід страв напоями)
 • - Алкогольні напої з низьким вмістом алкоголю (отримані ферментацією)
 • Способи отримання алкоголю(бродіння, дистиляція, заморожування)
  Пиво (історія, технологія , види, сорти, марки, дегустація відомих сортів)
  Вино (класифікація, історія, технологія, подача, ігристі, кріплені, вермути)
 • Міцні алкогольні напої (отримані дистиляцією)
 • Дистиляція (види дистиляції, дистиляційні апарати, фільтрація, витримка в бочках, різновиди дистилятів та сировини)
  Бренді світу (Франція Коньяк та Арманьяк, Італія, Іспанія, Португалія, Греція, Чилі, Кальвадос, Коктейлі з бренді)
  Ром (історія, технологія, стилі рому, різновиди спиртів, бренди, коктейлі з ромом)
  Текіла (історія, технологія, різновиди подачі, коктейлі з текілою, бренди) Віскі світу (стилі віскі, скотч, айріш, бурбон, теннесі віскі, канадський та японський віскі, коктейлі)
  Горілка\Водка (історія, технологія виробництва, подача, коктейлі) Джин (історія, технологія виробництва, види, подача, коктейлі)

Термін навчання та розклад

календар

7 днів
пн-сб 11.00-18.00

Ми пропонуємо:

проектор

Демонстрація відео та слайдів на проекторі

алкоголь

Взірці декількох видів алкоголю по кожній темі

професійне обладнання

Робота на професійному обладнані

диплом

Сертифікат про завершення курсів

Наступний курс:

8-14 жовтня 2018року

обирай Курс

Напої світу :
Must have для початківців

Це базовий 7-ми денний курс для барменів, що охоплє як теорію, так і практику. По закінченні курсу Ви навчитесь: розбиратись у алкоголі , правильно читати етикетки, розрізняти особливості смаків напоїв, отримаєте знання тонкостей подачі напоїв.


Детальніше про курс

Бариста :
від зернятка до горнятка

Це 4-х денні курси бариста, які познайомлять Вас з захоплюючим світом кави. Даний курс передбачає ознайомлення з теорією та багато практичної роботи. Ви дізнаєтесь шлях кавового зерна до горнятка, усі секрети приготування кави не тільки методом еспресо, але й іншими, альтернативними, методами приготування. Оволодієте навичками приготування еспресо та емульгування молока.


Детальніше про курс

Міксологія :
про все, що необхідно для створення смачних коктейлів

Цей блок курсів для барменів є насичений інтенсивної роботою та здобуттям практичних навичків. Може бути як логічним продовженням базового курсу "Напої світу", так і самостійним курсом-інтенсивом для тих хто хоче навчитись готувати коктейлі. Навіть якщо Ви не плануєте працювати барменом, ваші нові вміння дуже оцінять Ваші друзі!


Детальніше про курс

Чайні практики:
Курс який відкриє для вас чайний всесвіт

Сьогодні чаю не прийнято приділяти багато уваги. Зазвичай, приготування чаю зводиться до тривіального заливання чаю окропом, не рідко, безпосередньо прямо у горнятку. І даремно, адже з покон віків цей напій високо шанувався у різних народів світу: Європі, Японії, Китаї, тощо. Направду, чай має не тільки приємний смак, аде й безліч корисних властивостей. А скільки різновидів чаю існує у світі! Пізнайте всі тонкощі та примудрості чаювання на нашому чайному курсі.


Детальніше про курс

Наші партнери

Щоденні фотозвіти та останні новини: