Курс Бариста:

експрес подорож до світу кави

Головна > Навчання : Бариста

Загальний опис курсу

Курси бариста від бартендер центру Promix це 3 повні навчальні дні, метою яких є в короткий термін підготувати людину до роботи в діючій кав’ярні. На курсах ми вивчаємо тільки сучасні та актуальні на сьогодні техніки роботи бариста. Під час навчання впроваджується багато практики, щоби кожен учасник навчився готувати каву власноруч. Також викладачі курсу бариста постійно працюють над вдосконаленням та поповненням своєї теоретичної бази та навичок з приготування кави різноманітними способами, адже немає межі досконалості. Викладачі приймають участь у змаганнях бариста, постійно відвідують майстер класи та презентації на тему кави, відвідують виробництва кави по всій Україні, а також працюють над тим, щоби їх матеріал був не тільки пізнавальний та корисний майбутнім бариста, але й щоби легко та ефективно засвоювався під час навчання.

Перелік тем 4-х денного курсу:

 • - Історія кави та кав’ярень
 • - Ботаніка та види кавового зерна
 • - Види смаженого зерна , оцінка якості смаженої кави
 • - Способи приготування кави та технічні параметри приготування
 • - Принципи роботи еспресо машини
 • - Догляд за еспресо машиною
 • - Підбір кавового обладнання на заклад
 • - Практика приготування еспресо та популярних напоїв сучасних кав’ярень
 • - Альтернативні методи приготування кави (теорія та практика)
 • - Практика техніки лате-арт (сердечко, розета)
 • - Кава та алкоголь (приготування кави по-ірландські)
 • - Відповіді на запитання

Термін навчання та розклад

4 дні
будні 10.00-17.00

Методи навчання

проектор

Демонстрація відео та слайдів на проекторі

кофе

Взірці кави: від комерційних сумішей до преміальних моносортів

професійне обладнання

Сучасне професійне обладнання

диплом

Сертифікат про завершення курсів

Наступний курс стартує:

28 березня 2018р.

Дивись інші Курси

Бартендер :
всеохоплюючий курс

Це базові курси барменів, що охоплюють багато теорії та практики, по закінченні Ви отримаєте: навики приготування коктейлів, вправне володіння барним приладдям, вміння розрізняти особливості смаків напоїв, знання тонкостей подачі напоїв, вміння готувати каву та чай, робота з пивним обладнанням, розуміння принципів організації роботи бару, системв обліку та звітності.


Детальніше про курс

бариста :
експерс подорож до світу кави

Це 3-х денні курси бариста, які познайомлять Вас з захоплюючим світом кави. Даний курс передбачає ознайомлення з теорією та багато практичної роботи. Ви дізнаєтесь шлях кавового зерна до горнятка, усі секрети приготування кави не тільки методом еспресо, але й іншими, альтернативними, методами приготування. Оволодієте навичками приготування еспресо та емульгування молока.


Детальніше про курс

індивідуальне навчання :
для власників бізнесу або тих, хто тільки планує його запускати

Індивідуальна програма розробляється під Замовника. Її теми, зміст та тривалість залежать, безпосередньо, від Ваших потреб. Цей курс ідеально підходить для власників бізнесу, які хочуть отримати консультації, краще розуміти процеси, що відбуваються у середині бізнесу, та прагнуть до оптимізації та покращення, або для підприємців, які тільки планують запускати свій бізнес.


Детальніше про курс

Чайні практики:
Курс який відкриє для вас чайний всесвіт

Сьогодні чаю не прийнято приділяти багато уваги. Зазвичай, приготування чаю зводиться до тривіального заливання чаю окропом, не рідко, безпосередньо прямо у горнятку. І даремно, адже з покон віків цей напій високо шанувався у різних народів світу: Європі, Японії, Китаї, тощо. Направду, чай має не тільки приємний смак, аде й безліч корисних властивостей. А скільки різновидів чаю існує у світі! Пізнайте всі тонкощі та примудрості чаювання на нашому чайному курсі.


Детальніше про курс

Наші партнери

Щоденні фотозвіти та останні новини: